CON.IDC BOX HEADER LOCKED 16PIN(2x8)GRAY WITH EARS - L-KLS1-201Y-16-G-E
23,98₺
Vergiler Hariç: 19,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-201Y-16-G-E
- SKU: L-KLS1-201Y-16-G-E
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-201Y |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | Free |
| Bağlantı Tipi | IDC |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 29.94 mm |
| Lock Dim | 7.96 mm |
| Kontak Kaplaması | Au Or Sn Over Ni |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
CON.IDC BOX HEADER LOCKED 16PIN(2x8)GRAY WITH EARS - L-KLS1-201Y-16-G-E
, L-KLS1-201Y-16-G-E
, IDC Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.