IC-SOCKET 14PIN PRECISION 0.3"(7.62MM) CONNFLY - DS1001-01-14BT1NSF6X
12,83₺
Vergiler Hariç: 10,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1001-01-14BT1NSF6X
- SKU: DS1001-01-14BT1NSF6X
Ürün Detayları
| Kategori | Hassas Entegre Soketler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1001-01 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Satır Aralığı | 7.62 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | 3 U"Gold |
| Kontak Malzemesi | Brass |
| Gövde Materyali | PBT |
| Central Support | W/ Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
IC-SOCKET 14PIN PRECISION 0.3"(7.62MM) CONNFLY - DS1001-01-14BT1NSF6X
, DS1001-01-14BT1NSF6X
, Entegre Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.