IC QUAD DIFF COMPARATOR 14-TSSOP
10,32₺
Vergiler Hariç: 8,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM339APWR
- SKU: LM339APWR
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Çıkış Tipi | CMOS, MOS, Open-Collector, TTL |
| Eleman Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 30 V, ±1 to 15 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 2.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.