IC OPTOISO 5KV TRANS 4-SMD - VO615A-9X007T
7,24₺
Vergiler Hariç: 6,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VO615A-9X007T
- SKU: VO615A-9X007T
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.43 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %200 - %400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, High Temperature |