IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC - TL082CM/NOPB
45,12₺
Vergiler Hariç: 37,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TL082CM/NOPB
- SKU: TL082CM/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 4 MHz |
| Besleme Voltajı | 36 V |
| Besleme Akımı | 17 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 5 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Wide Bandwidth Dual JFET Input Operational Amplifier |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.