IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8 - LM101AH/NOPB
1.233,98₺
Vergiler Hariç: 1.028,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM101AH/NOPB
- SKU: LM101AH/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO99-8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 44 V |
| Besleme Akımı | 1.8 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 700 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Operational Amplifiers |