IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP - NE5534P
41,80₺
Vergiler Hariç: 34,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NE5534P
- SKU: NE5534P
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 10 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 500 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Low-Noise Operational Amplifiers |