IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP - LM741CN
30,48₺
Vergiler Hariç: 25,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM741CN
- SKU: LM741CN
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1.5 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 36 V |
| Besleme Akımı | 1.7 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Operational Amplifier |