IC DUAL AUDIO DIFF RCVR 14-SOIC
187,22₺
Vergiler Hariç: 156,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: INA2134UA
- SKU: INA2134UA
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | N/A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | 8 to 36 V, ±4 to 18 V |
| Bant Genişliği | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Audio Differantial Line Receivers 0 dB (G=1) |