IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SON - OPA1612AIDRGR
303,50₺
Vergiler Hariç: 252,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: OPA1612AIDRGR
- SKU: OPA1612AIDRGR
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SON8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | N/A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 36 V |
| Bant Genişliği | 80 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SoundPlus High-Performance, Bipolar-Input Audio Operational Amplifiers |