IC AUDIO 2 CIRCUIT 8DIP - LM833N/NOPB
27,74₺
Vergiler Hariç: 23,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM833N/NOPB
- SKU: LM833N/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | N/A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | 30 V |
| Bant Genişliği | 15 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual Audio Operational Amplifier |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.