IC-8302 AMPLIFIER CLASS D 8-MSOP
13,01₺
Vergiler Hariç: 10,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PAM8302AASCR
- SKU: PAM8302AASCR
Urun Detaylari
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 |
| Sınıf | Class D |
| Kanal Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Çıkış Gücü | 2.5 W |
| Yük Empedansı | 4 Ohms |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Bant Genişliği | 250 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.5W Filterless CLASS-D Mono Audio Amplifier |