IC-817 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4L SMD - BL817S
8,06₺
Vergiler Hariç: 6,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BL817S
- SKU: BL817S
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 30 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
IC-817 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4L SMD - BL817S
, BL817S
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.