IC-624 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4 TOSHIBA - TLP624-1
38,13₺
Vergiler Hariç: 31,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP624-1
- SKU: TLP624-1
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| Çıkış Voltajı | 55 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %1200 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
| İzolasyon Voltajı | 10000 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |
Etiketler:
IC-624 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4 TOSHIBA - TLP624-1
, TLP624-1
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.