IC-5710 IGBT DRIVER MITSUBISHI
1.214,90₺
Vergiler Hariç: 1.012,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M57160AL-01R
- SKU: M57160AL-01R
Urun Detaylari
| Kategori | IGBT Sürücüler |
| Üretici Firma | FUJI ELECTRIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 12-SIP |
| Önerilen Modüller | N/A |
| İzolasyon Voltajı | 2.5 kV |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Frekans | 20 kHz |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Gate Akımı | -5 to +5 A |
| Gate Voltajı | -4 to +14 V |
| Gecikme Süresi | 800 ns |
| Giriş Empedansı | 2 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |