IC-5702 OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 6SO - TLP5702(TP,E(T
41,79₺
Vergiler Hariç: 34,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP5702(TP,E(T
- SKU: TLP5702(TP,E(T
Urun Detaylari
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO6-5 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.55 V |
| Besleme Voltajı | 15 to 30 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 200 ns, 200 ns |
| Çıkış Tipi | Push-Pull, Totem Pole |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Photocouplers GaA As Infrared LED & Photo IC |
Etiketler:
IC-5702 OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 6SO - TLP5702(TP
, E(T
, TLP5702(TP
, E(T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.