IC-4538 DUAL PREC MULTIVIB SMD16 SOIC
15,67₺
Vergiler Hariç: 13,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD14538BM96
- SKU: CD14538BM96
Urun Detaylari
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Dual Precision Monostable Multivibrator |