IC-4503 OPTOISO DRIVER DIP8
50,39₺
Vergiler Hariç: 41,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCPL-4503-000E
- SKU: HCPL-4503-000E
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.5 V |
| Çıkış Voltajı | 20 V |
| Çıkış Akımı | 8 mA |
| Akım Transfer Oranı | %19 - %50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | High Speed Transistor Optocouplers |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.