IC-4432 RF TRANSCEIVER 1GHZ 20-VFQFN - SI4432-B1-FMR
346,64₺
Vergiler Hariç: 288,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI4432-B1-FMR
- SKU: SI4432-B1-FMR
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VFQFN20 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Modülasyon | FSK, GFSK, OOK |
| Frekans | 240 to 930 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ISM Transceiver |
Etiketler:
IC-4432 RF TRANSCEIVER 1GHZ 20-VFQFN - SI4432-B1-FMR
, SI4432-B1-FMR
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.