IC-4069 INVERTER CIRCUITS SOIC14 TI
11,90₺
Vergiler Hariç: 9,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4069UBM96
- SKU: CD4069UBM96
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Hex Schmitt Trigger - High Voltage Type |