IC-3L4051 ANALOG SWITCH 8CH 16TSSOP
43,27₺
Vergiler Hariç: 36,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NX3L4051PW,118
- SKU: NX3L4051PW,118
Urun Detaylari
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Anahtar Devresi | N/A |
| İletim Direnci | 750 m Ohms |
| Kanal Sayısı | 8 Channels |
| Besleme Voltajı | 1.4 to 4.3 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single low-Ohmic 8-Channel Analog Switch |