IC-350 OPTOISO IRED 8-SMD - TLP350(TP1,F)
69,81₺
Vergiler Hariç: 58,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP350(TP1,F)
- SKU: TLP350(TP1,F)
Urun Detaylari
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Photocoupler GaAlAs Ired & Photo ICs |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Besleme Voltajı | 15 to 30 V |
| Besleme Akımı | 1.3 mA |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-350 OPTOISO IRED 8-SMD - TLP350(TP1
, F)
, TLP350(TP1
, F)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.