IC-3232 TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP
43,53₺
Vergiler Hariç: 36,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SP3232EHEY-L/TR
- SKU: SP3232EHEY-L/TR
Urun Detaylari
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MAXLINEAR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 460 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3V, 460 kbps RS-232 Transceiver |