IC-290 OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR SOIC4 - TLP290(GR-TP,SE(T
11,29₺
Vergiler Hariç: 9,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP290(GR-TP,SE(T
- SKU: TLP290(GR-TP,SE(T
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %300 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Programmable Controllers AC/DC-Input Module Hybrid Ics |
Etiketler:
IC-290 OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR SOIC4 - TLP290(GR-TP
, SE(T
, TLP290(GR-TP
, SE(T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.