IC-290 OPTOISO 2.5KV 4CH TRANSISTOR 16-SO - TLP290-4(GB-TP,E(T
36,19₺
Vergiler Hariç: 30,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP290-4(GB-TP,E(T
- SKU: TLP290-4(GB-TP,E(T
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | Photocouplers Infrared LED & Photo Transistor |
Etiketler:
IC-290 OPTOISO 2.5KV 4CH TRANSISTOR 16-SO - TLP290-4(GB-TP
, E(T
, TLP290-4(GB-TP
, E(T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.