IC-2803 8XNPN-DARLING-ARRAY 50W 0.5A DIP18
11,40₺
Vergiler Hariç: 9,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2803G-D18-T
- SKU: ULN2803G-D18-T
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 1.47 W |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Darlington Arrays |