IC-280-1 OPTOISO GAAS IRED PHOTO-TRANSISTOR SMD
142,19₺
Vergiler Hariç: 118,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP280(GB-TP,F)
- SKU: TLP280(GB-TP,F)
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |