IC-25Q128 FLASH 128MBIT 133MHZ 8SOIC
166,12₺
Vergiler Hariç: 138,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W25Q128JVSIQ
- SKU: W25Q128JVSIQ
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | WINBOND |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bellek Boyutu | 128 Mbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Frekans | 133 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI - Quad I/O |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3V 128Mbit Serial Flash Memory with Dual/Quad SPI |