IC-2531 OPTOISO TRANS OUT 2CHANNEL 2.5KV 8-SMD - HCPL2531SDM
55,49₺
Vergiler Hariç: 46,24₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: HCPL2531SDM
- SKU: HCPL2531SDM
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| İletim Voltajı | 1.45 V |
| Çıkış Voltajı | 20 V |
| Çıkış Akımı | 8 mA |
| Akım Transfer Oranı | %19 - %50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | 8-Pin DIP High Speed Transistor Optocouplers |
Etiketler:
IC-2531 OPTOISO TRANS OUT 2CHANNEL 2.5KV 8-SMD - HCPL2531SDM
, HCPL2531SDM
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.