IC-2504-JT CONTROLLER USB 64TQFP
325,58₺
Vergiler Hariç: 271,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: USB2504-JT
- SKU: USB2504-JT
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 (10x10) |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 100 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | USB |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Integrated USB 2.0 Compatible 4-Port Hub |