IC-213 OPTOISO TRANSISTOR 2500VAC SO8 SMD SIEMENS - IL213
10,07₺
Vergiler Hariç: 8,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IL213
- SKU: IL213
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.5 V |
| Çıkış Voltajı | 30 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %130 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 4000 VRMS |
| Özellikler | Phototransistor |
Etiketler:
IC-213 OPTOISO TRANSISTOR 2500VAC SO8 SMD SIEMENS - IL213
, IL213
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.