IC-2077 HUB CONTROLLER USB 48LQFP
254,04₺
Vergiler Hariç: 211,70₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TUSB2077APTR
- SKU: TUSB2077APTR
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | USB |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 7-Port Hub for The Universal Serial Bus with Optional Serial EEPROM Interface |