IC-2064 QUAD DARLINGTON SWITCH DIP16 ST
293,36₺
Vergiler Hariç: 244,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2064B
- SKU: ULN2064B
Urun Detaylari
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 1.75 A |
| Güç Tüketimi | 4.3 W |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Quad Darlington Switches |