IC-20571 TELECOM INTERFACE TQFP-100
15.596,54₺
Vergiler Hariç: 12.997,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PEB 20571 F V3.1TR
- SKU: PEB 20571 F V3.1TR
Urun Detaylari
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP100 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 3.13 to 3.47 V |
| Besleme Akımı | 272.6 mA |
| Devre Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | DSP Embedded Line and Port Interface Controller |