IC-198850AW RF-IC MICROCONTROLLER QFN24 ELAN - EM198850AWJ
70,77₺
Vergiler Hariç: 58,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EM198850AWJ
- SKU: EM198850AWJ
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | ELAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN24 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.4 GHz ISM Band Transceiver/Framer IC |
Etiketler:
IC-198850AW RF-IC MICROCONTROLLER QFN24 ELAN - EM198850AWJ
, EM198850AWJ
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.