IC-17-2 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 FSC - CNY172M
20,14₺
Vergiler Hariç: 16,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CNY172M
- SKU: CNY172M
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-17-2 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 FSC - CNY172M
, CNY172M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.