IC-155 OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 6 SO5 - TLP155E(TPL,E)
29,48₺
Vergiler Hariç: 24,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP155E(TPL,E)
- SKU: TLP155E(TPL,E)
Urun Detaylari
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Photocoupler GaAlAs Ired & Photo ICs |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO6-5 |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Çıkış Akımı | 400, 400 mA |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-155 OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 6 SO5 - TLP155E(TPL
, E)
, TLP155E(TPL
, E)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.