IC-12SN6E632 RF SWITCH SPDT 6GHZ TSNP6-2 - BGS12SN6E6327XTSA1
19,03₺
Vergiler Hariç: 15,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BGS12SN6E6327XTSA1
- SKU: BGS12SN6E6327XTSA1
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSNP6-2 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 100 MHz to 6 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Wideband RF SPDT Switch in Small Package with 0.77mm2 Footprint |
Etiketler:
IC-12SN6E632 RF SWITCH SPDT 6GHZ TSNP6-2 - BGS12SN6E6327XTSA1
, BGS12SN6E6327XTSA1
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.