IC-123R2M OPTOISO 2.5KV 2CH TRANS 8SOIC - MOCD207M
50,49₺
Vergiler Hariç: 42,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOCD207M
- SKU: MOCD207M
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8-M |
| Kanal Sayısı | 2 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %200 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | 8-Pin SOIC Dual-Channel Phototransistor Output Optocoupler |
Etiketler:
IC-123R2M OPTOISO 2.5KV 2CH TRANS 8SOIC - MOCD207M
, MOCD207M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.