IC-0453 OPTOISO TRANS 1CHAN OPTOCOUPLER HS SOIC8 - HCPL0453R2
54,87₺
Vergiler Hariç: 45,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCPL0453R2
- SKU: HCPL0453R2
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.45 V |
| Çıkış Voltajı | 20 V |
| Çıkış Akımı | 8 mA |
| Akım Transfer Oranı | %19 - %50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | High Speed Transistor Optocouplers |
Etiketler:
IC-0453 OPTOISO TRANS 1CHAN OPTOCOUPLER HS SOIC8 - HCPL0453R2
, HCPL0453R2
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.