CAP.EL.100uF 16V 6.3x7 2.5MM 85C TB KOSHIN - PKR2-016V101ME070-T2.5
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: PKR2-016V101ME070-T2.5
  • SKU: PKR2-016V101ME070-T2.5
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kapasitörler
Üretici FirmaKOSHIN
Paket TipiAMMO PACK
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kapasitör TipiElectrolytic
SerilerKR2
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaRadial
Kapasitans100 uF
Voltaj Değeri16 VDC
Tolerans±20 %
Bacak Aralığı2.5 mm
Bacak FormuN/A
Dalgalanma Akımı92 mA
ESR @ FrekansıN/A
Empedans @ FrekansıN/A
Kullanım Ömrü @ Sıcaklık1000 Hrs @ 85 °C
UygulamalarGeneral Purpose
Çap6.3 mm
Uzunluk7 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +85 °C