TRANSISTOR DIS.800mA 45V NPN TO92 EPITAXIAL THT - BC337-40-HT
1,36₺
Vergiler Hariç: 1,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC337-40-HT
- SKU: BC337-40-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 800 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 45 V |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |