TRANSISTOR DIS.50mA 250V PNP SOT89 H.VOLT SMT - BF623-HT
6,87₺
Vergiler Hariç: 5,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BF623-HT
- SKU: BF623-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Transistör Tipi | High Voltage |
| Kanal | PNP |
| Akım | 50 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 250 V |
| Güç Tüketimi | 1.25 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |