TRANSISTOR DIS.300mA 400V NPN SOT23 GEN.SMT - MMBTA44-HT
1,08₺
Vergiler Hariç: 0,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMBTA44-HT
- SKU: MMBTA44-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 300 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 400 V |
| Güç Tüketimi | 350 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |