TRANSISTOR DIS.1A 45V NPN SOT89 EPITAXIAL SMT - BCX54-10TA-HT
2,19₺
Vergiler Hariç: 1,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BCX54-10TA-HT
- SKU: BCX54-10TA-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Transistör Tipi | Epitaxial |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 45 V |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |