TRANSISTOR DIS.100mA 65V PNP TO92 H.VOLT THT - BC556B-HT
1,13₺
Vergiler Hariç: 0,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC556B-HT
- SKU: BC556B-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | High Voltage |
| Kanal | PNP |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 65 V |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |