TRANSISTOR DIS.100mA 65V PNP SOT23 GEN. SMT - BC856B-HT
0,46₺
Vergiler Hariç: 0,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC856B-HT
- SKU: BC856B-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | PNP |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 65 V |
| Güç Tüketimi | 200 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |