RES.(3216) 1206 1K Ohms 5% 1/4W 200PPM - RI1206L102JT
0,18₺
Vergiler Hariç: 0,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RI1206L102JT
- SKU: RI1206L102JT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 1 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |