RES.(1608) 0603 18 Ohms 5% 1/10W 200PPM - RI0603L180JT
0,04₺
Vergiler Hariç: 0,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RI0603L180JT
- SKU: RI0603L180JT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 18 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |