DIODE ZENER 3W 33V ±5% DO214AA (SMB) SMT - 1SMB3EZ33-HT
5,33₺
Vergiler Hariç: 4,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMB3EZ33-HT
- SKU: 1SMB3EZ33-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 3 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 20 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 33 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |